guvenasfalt.com.tr

HAKKIMIZDA

Önce Güven

Sürdürülebilir kalkınma ve başarı için inandığımız tek bir şey var! Önce “güven” inşaa edeceksiniz! Kurulan bu güveni her zaman korumak için de hep çalışacaksınız ve üreteceksiniz.

Güven Holding olarak; küresel katma değeri olan ve insanlığı yaşanabilir bir geleceğe taşıyacak proje ve yatırımlarla; faaliyet alanlarımızı her geçen gün büyütüyoruz.

Güven Asfalt ile ülkemiz karayollarının yenilenmesi sürecinde etkin bir rol üstlenerek; pek çok havaalanı, otoyol ve karayollarının yapımında yer alan 60’a yakın yol ve inşaat firmasına 2.000.000 ton bitüm tedarik ediyor, 1000’i aşkın deneyimli personel, 300’e yaklaşan tanker sayısı ve 100.000 m3’e ulaşan depolama kapasitemizle büyük ölçekli projelerin zamanında tamamlanmasını sağlıyoruz.

Güvenilirlik

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Sürdürülebilirlik

Güven Holding olarak, grup şirketlerini kapsayan sürdürülebilirlik yaklaşımımız ile faaliyet gösterdiğimiz sektörlere öncülük ve liderlik ediyoruz.

Takım Ruhu

Eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

Çalışan Memnuniyeti

Çalışma arkadaşlarımızla sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyoruz.